nr 34

Anna Kostenko Al Pacino, 2017

akryl/płótno
110 x 110 cm

sygn. na odwrocie: „Anna Kostenko 2017/„Al Pacino”/akryl na płótnie/ acrylic on canvas/ 110x110 cm”

Cena wywoławcza: 6 500 PLN

Estymacja: 8 000 – 12 000 PLN

Cena wylicytowana: 10 000 PLN