nr 33

Anna Kostenko Ultraviolet, 2017

akryl/płótno
110 x 110 cm
sygn. p.d.: "Kostenko" oraz na odwrocie: „Anna Kostenko 2017/ akryl na płótnie/ 110x110 cm/ Ultraviolet”

Cena wywoławcza: 6 500 PLN

Estymacja: 8 000 – 12 000 PLN

Cena wylicytowana: 10 000 PLN