nr 32

Bogdan Korczowski Orbium Coelestium, 2010

technika własna, olej/karton naklejony na płótno
130 x 96 cm
sygn. p.d.:"Korczowski"

Cena wywoławcza: 18 000 PLN

Estymacja: 20 000 – 25 000 PLN

Cena wylicytowana: 20 000 PLN

opisany na odwrocie: "KORCZOWSKI/ ORBIUM/ COELESTIUM/ 2010/