nr 31

Bogdan Korczowski Eppur si muove, 2014

technika własna, olej/płótno
160 x 100 cm
sygn. p.d.: "Korczowski"

Cena wywoławcza: 18 000 PLN

Estymacja: 20 000 – 25 000 PLN