nr 30

Wojciech Kopczyński Bez tytułu, 2017

olej/karton naklejony na płótno
100 x 70.5 cm
sygn. na odwrocie: "WK/ Wojciech Kopczyński/ 2017/ 100/70"

Cena wywoławcza: 6 000 PLN

Estymacja: 8 000 – 12 000 PLN

Cena wylicytowana: 8 500 PLN