nr 27

Malwina Karp Cykl w drodze

olej/płótno
80 x 100 cm
opisany na odwrocie: "Malwina Karp, Cykl - W drodze..."

Cena wywoławcza: 2 200 PLN

Estymacja: 2 500 – 3 000 PLN