nr 25

Paula Jaszczyk Zmagania z cyklu Nie ulegnę 1, 2016

olej/płótno
190 x 115 cm
sygn. na odwrocie: "Nie ulegnę 1/ P. Jaszczyk'2016"

Cena wywoławcza: 8 000 PLN

Estymacja: 9 000 – 14 000 PLN