nr 24

Paula Jaszczyk Zmagania z cyklu Usiłowania 3, 2016

olej/płótno
100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: "Usiłowania 3/ P. Jaszczyk'16"

Cena wywoławcza: 3 500 PLN

Estymacja: 4 000 – 7 000 PLN

Cena wylicytowana: 4 200 PLN