nr 22

Sabina Maria Grzyb Zakłócony spokój, 2019

olej, akryl/płótno
120 x 90 cm
sygn. p.d.: "Sabina Maria"

Cena wywoławcza: 2 000 PLN

Estymacja: 3 000 – 5 000 PLN