nr 21

Piotr Gola Wewnętrzne rozważania, 2016

olej, technika własna/płótno
120 x 80 cm
sygn. p.d.: "P.Gola" oraz na odwrocie: "P.Gola Wewnętrzne rozważania"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Estymacja: 1 500 – 2 000 PLN