nr 20

Piotr Gola Przebłyski wspomnień II, 2018

olej, technika własna/płótno
100 x 70 cm
sygn. p.d.: "P.Gola" orazi na odwrocie "P.Gola Przebłyski wspomnień II"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Estymacja: 1 500 – 2 000 PLN