nr 19

Jerzy Glebowicz Kobieta z długimi nogami

olej/płótno
60 x 60 cm
sygn. l.d.: "J. Glebowicz"

Cena wywoławcza: 1 500 PLN

Estymacja: 2 000 – 2 500 PLN