nr 18

Jerzy Glebowicz Para z długimi nogami

olej/płótno
50 x 60 cm
sygn. p.d.: "J. Glebowicz"

Cena wywoławcza: 1 500 PLN

Estymacja: 2 000 – 2 500 PLN