nr 17

Barbara Frankiewicz Z cyklu "Chaos - Żółty", 2010

olej/płótno
80 x 90 cm
sygn. p.d.: "B.Frankiewicz 2010" oraz opisany na odwrocie: "Barbara Frankiewicz/ Z cyklu Chaos - żółty - 2010 (doktor)/ olej na płótnie 80 x 90 cm"

Cena wywoławcza: 8 000 PLN

Estymacja: 9 000 – 12 000 PLN

Cena wylicytowana: 9 000 PLN