nr 16

Barbara Frankiewicz Magiczny kwadrat, 2008

akryl/płótno
80 x 80 cm
sygn. p.d.: "Barbara Frankiewicz 2008" oraz opisany na odwrocie: "Barnara Frankiewicz/ acryl on canvas 80 x 80/ Magic square - magiczny kwadrat/ "Atomiczny model budowy materii"/ "Atomic model of matter's structure 2008"

Cena wywoławcza: 8 000 PLN

Estymacja: 9 000 – 12 000 PLN

Cena wylicytowana: 10 000 PLN