nr 15

Marek Dzienkiewicz Wielki pejzaż, 2016

akryl/płótno
80 x 59 cm
sygn. na odwrocie: "Marek/ Dzienkiewicz/ 2016 - 8/ (wielki pejzaż)/ akryl na płótnie"

Cena wywoławcza: 3 500 PLN

Estymacja: 4 000 – 6 000 PLN

Cena wylicytowana: 3 500 PLN