nr 14

Marek Dzienkiewicz Przedostatni II, 2013

akryl/płótno
126 x 93 cm
sygn. na odwrocie: "Marek Dzienkiewicz/ 2013/ "Przedostatni"/ akryl na płótnie/ 126/93cm"

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 5 000 – 6 000 PLN