nr 12

Edward Dwurnik Obraz nr. 56, 2002

olej/płótno
210 x 150 cm
opisany na odwrocie: "XXV Obraz NR: 56 -> 2755   20.02.2002 Biała"

Cena wywoławcza: 45 000 PLN

Estymacja: 50 000 – 80 000 PLN

Do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności podpisany przez autora.