nr 11

Joanna Dłużniewska Kara za niepoprawność, 2018

olej/płótno
100 x 73 cm
sygn. na odwrocie: "Joanna Dłużniewska"

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 5 000 – 7 000 PLN