nr 10

Joanna Dłużniewska Nowi pochlebcy, 2017

olej/płótno
100 x 81 cm
sygn. na odwrocie: "Joanna Dłuzniewska"

Cena wywoławcza: 5 000 PLN

Estymacja: 6 000 – 8 000 PLN

Obraz brał udział w konkursie Bielska Jesień 2017