nr 9

Povilas Dirgela Morze, 2017

olej/płótno
70 x 100 cm

sygn. na odwrocie: „POVILAS DIRGELA/ KLAIPEDA/ 2017/ LITHUANIA”

Cena wywoławcza: 2 400 PLN

Estymacja: 2 500 – 3 500 PLN