nr 8

Povilas Dirgela Morze, 2018

olej/płótno
70 x 90 cm

sygn. na odwrocie: „POVILAS DIRGELA/ 2018, KLAIPEDA/ LITHUANIA”

Cena wywoławcza: 2 400 PLN

Estymacja: 2 500 – 3 500 PLN