nr 7

Magdalena Cybulska Z cyklu Święte obrazki, 2013

olej/płótno
85 x 85 cm
sygn. p.d.: "ceba'13"

Cena wywoławcza: 3 000 PLN

Estymacja: 4 000 – 6 000 PLN