Stanisław Baj Rzeka Bug, 2017

olej/płótno
100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: "Stanisław Baj/ Rzeka Bug/ 2017"

Cena wywoławcza: 15 000 PLN

Estymacja: 16 000 – 22 000 PLN

Cena wylicytowana: 19 000 PLN