Kamila Adamik Z cyklu Ciało, 2016 - 2017

olej/płyta
84 x 145 cm
opisany na odwrocie: "Kamila Adamik/ cykl "Ciało"/ olej na płycie/ 84 x 145 cm/ 2016/2017"

Cena wywoławcza: 2 000 PLN

Estymacja: 2 500 – 3 000 PLN