nr 24

Grzegorz Kluczyński (ur. 1962)Kapitan Cholewka

technika własna/akryl/płótno
100 x 90 cm

sygn. l.d.: „GKluczyński”

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Cena wylicytowana: 5 000 PLN