Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek — Piątek: 10:00 – 18:00 Sobota: po umówieniu telefonicznym

Kontakt w sprawie aukcji:

Aukcja Sztuki Współczesnej, podczas której licytować będzie można prace polskich artystów, przedstawicieli sztuki współczesnej drugiej połowy XX wieku oraz młodszego pokolenia twórców XXI wieku. Wśród nazwisk, które pojawią się na aukcji znajdują się prace: Henryka Stażewskiego, Tymona Niesiołowskiego, Edwarda Dwurnika, Jerzego Nowosielskiego, Bolesława Utkina, Tadeusza Łapińskiego, Jana Lenicy, Lecha Kunki, Richarda Anuszkiewicza, Daniela De Tramecourta,Tomasza Sętowskiego, Jana Dobkowskiego, Rafała Olbińskiego, Wojciecha Tylbora - Kubrakiewicza, Jerzego Świątkowskiego, Joanny Dłużniewskiej, Władysława Kozioła, Wojtka Więckowskiego, Erwina Wyjadłowskiego, Ewy Przybyły, Pawła Zakrzewskiego, Mariusza Brzyzka, Barbary Frankiewicz, Tatai, Artura Wojtczuka oraz wielu innych. W licytacji wezmą udział także obiekty twórców zagranicznych: litografie Pabla Picassa i Mojżesza Kislinga, okładka i album Marca Chagalla, olej na płótnie argentyńsko - hiszpańskiego surrealisty Andresa Segovii oraz obraz olejny na desce Miltona Resnicka, amerykańskiego malarza, przedstawiciela ekspresjonizmu abstrakcyjnego. Pod młotek pójdą również prace artystów związanych z  Trójmiastem, m.in. absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, wśród nich m.in.: Czesław Tumielewicz, Maria Józewicz, Anna Królikiewicz, Gertruda Kuziemska - Wilczopolska, Mieczysław Miscewy, Adam Swoboda. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji.

Licytacja internetowa w serwisie OneBid LICYTACJA ONLINE W SERWISIE ONEBID

(