Z cyklu "Materia ciszy"
nr 81

Ewa Zawadzka Z cyklu "Materia ciszy", 2016

olej, technika własna/płótno
80 x 60
sygn. na odwrocie: "Ewa Zawadzka/ Z cyklu Materia/Ciszy/ 2016"

Cena wywoławcza: 5 000 PLN

Estymacja: 6 000 – 8 000 PLN

Cena wylicytowana: 5 000 PLN