Tablica N - 3
nr 80

Hanna Zawa - Cywińska Tablica N - 3, 2001

technika własna, akryl/płótno
76 x 76
sygn. na odwrocie: "Zawa 2001/ Tablica N-3/ 76 x 76 cm

Cena wywoławcza: 22 000 PLN

Estymacja: 25 000 – 28 000 PLN

Cena wylicytowana: 22 000 PLN