nr 79

Hanna Zawa - Cywińska Puzzle I, 1988

technika własna, akryl/płótno
77 x 77 cm
sygn. na odwrocie: "Hanna Zawa/ "Puzzle I" 1988/ 30"x30" acryl on canvas"

Cena wywoławcza: 26 000 PLN

Estymacja: 28 000 – 32 000 PLN