2.02
nr 78

Wojtek Więckowski 2.02, 2017

akryl, monotypia/płótno
60 x 80
sygn. na odwrocie: "Więckowski/ 2017"

Cena wywoławcza: 1 500 PLN

Estymacja: 2 500 – 3 500 PLN