nr 77

Wojtek Więckowski 7.02, 2016

akryl, monotypia/płótno
100 x 150 cm
sygn. na odwrocie: "Więckowski/ 2016"

Cena wywoławcza: 2 000 PLN

Estymacja: 3 000 – 5 000 PLN