Dance in the street
nr 76

Ewa Wierzuchowska Dance in the street, 2018

olej/płótno
60 x 73
sygn. na odwrocie: "Ewa Wierzuchowska, 2018 Dancing in the street"

Cena wywoławcza: 1 800 PLN

Estymacja: 2 000 – 4 000 PLN