nr 75

Ewa Wierzuchowska Sen nocy letniej, 2017

olej/płótno
60 x 120 cm
sygn. na odwrocie: "Ewa Wierzuchowska, 2017 A midsummer night's dream"

Cena wywoławcza: 2 400 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 500 PLN