nr 74

Piotr Wachowski Między niebem a ziemią, 2019

olej, tempera/płótno
100 x 78.5 cm
sygn. na odwrocie: "Piotr Wachowski/ między niebem/ a ziemią/ 2019"

Cena wywoławcza: 28 000 PLN

Estymacja: 30 000 – 35 000 PLN

Obraz oprawiony w szło