nr 73

Piotr Wachowski Smutny pilot, 2019

olej, tempera/płótno
70 x 50 cm
sygn. na odwrocie: "Piotr Wachowski/ Smutny pilot/ 2019"

Cena wywoławcza: 15 000 PLN

Estymacja: 16 000 – 20 000 PLN

Obraz oprawiony w szkło