nr 71

Jan Tarasin Bez tytułu, 1998

akwarela/papier
38.5 x 48.5 cm
sygn. śr.d.: "Jan Tarasin 98"

Cena wywoławcza: 4 500 PLN

Estymacja: 6 000 – 9 000 PLN