Bez tytułu
nr 70

Leon Tarasewicz Bez tytułu, 2018

akryl/płótno
50 x 50
sygn. na odwrocie: "L. Tarasewicz 2018/Acrylic on canvas/ 50 x 50"

Cena wywoławcza: 20 000 PLN

Estymacja: 22 000 – 26 000 PLN

Cena wylicytowana: 20 000 PLN