Nasz Księżyc Karchidia Vulgaris
nr 68

Adam Swoboda Nasz Księżyc Karchidia Vulgaris, 2019

olej/płótno
73 x 65
sygn. p.d.: "ASwoboda"

Cena wywoławcza: 2 200 PLN

Estymacja: 2 500 – 4 000 PLN