Trzy oszustki
nr 67

Adam Swoboda Trzy oszustki, 2019

olej/płótno
70 x 70
sygn. p.d.: "ASwoboda"

Cena wywoławcza: 2 200 PLN

Estymacja: 2 500 – 4 000 PLN