nr 66

Adam Swoboda Tragedia w mojej wannie, 2017

olej/płótno
80 x 80 cm
sygn. l.d.: "ASwoboda"

Cena wywoławcza: 5 000 PLN

Estymacja: 6 000 – 8 000 PLN