nr 65

Jacek Sroka Satyr i nimfa - pralka, 2015

olej/płótno
33 x 46 cm
sygn. p.d.: "SROKA 2015" oraz na odwrocie: "Satyr i Nimfa - Pralka/ Jacek/ Sroka/ 2015"

Cena wywoławcza: 5 000 PLN

Estymacja: 6 000 – 8 000 PLN