"Obiekty" -  projekt ilustracji do "A Book of Fiction"
nr 64

Jan Sawka "Obiekty" - projekt ilustracji do "A Book of Fiction", 1983

technika mieszana, miedzioryt, akwarela, gwasz/papier
54 x 38
sygn. odręcznie ołówkiem l.d.: "A.P" - Artist Proof - odbitka autorska, p.d. "JAN SAWKA"

Cena wywoławcza: 1 600 PLN

Estymacja: 2 000 – 3 000 PLN

Cena wylicytowana: 1 600 PLN

"Obiekty" - projekt ilustracji do słynnego wydania: "A Book of Fiction", Nowy Jork