nr 63

Michał Rejner MR55 - S1, 2018

olej/płótno
120 x 90 cm
sygnowany pieczęcią autorską na odwrocie: "M.Rejner" oraz opisany: MR55-S1"

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 5 000 – 7 000 PLN