MR06 - S2
nr 63

Michał Rejner MR06 - S2, 2019

olej/płótno
110 x 70
sygnowany pieczęcią autorską na odwrocie: "M.Rejner" oraz opisany: MR55-S1"

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 5 000 – 7 000 PLN