nr 62

Michał Rejner MR06 - S2, 2019

akryl/płótno
110 x 70 cm
sygn. pieczęcią autorską na odwrocie: "M. Rejner" oraz opisany: "MR06-S2"

Cena wywoławcza: 4 500 PLN

Estymacja: 5 500 – 8 000 PLN