MR55 - S1
nr 62

Michał Rejner MR55 - S1, 2018

akryl/płótno
120 x 90
sygn. pieczęcią autorską na odwrocie: "M. Rejner" oraz opisany: "MR06-S2"

Cena wywoławcza: 4 500 PLN

Estymacja: 5 500 – 8 000 PLN

Cena wylicytowana: 4 800 PLN