Bez tytułu
nr 60

Ewa Przybyła Bez tytułu

olej/płótno
80 x 80
sygn. l.d.: "EWA/PRZY/BYLA"

Cena wywoławcza: 2 200 PLN

Estymacja: 2 600 – 3 600 PLN