Dama w kąpieli
nr 59

Pablo Picasso Dama w kąpieli

litografia barwna/papier
55.5 x 76
sygn. ołówkiem przez wnuczkę p.d.: "Collection Marina Picasso" oraz opisany l.d.: "359/500"
wybita pieczęć p.d.: "A limited edition after a work by Pablo Picasso"

Cena wywoławcza: 6 000 PLN

Estymacja: 8 000 – 12 000 PLN

w świetle passe - partout