nr 56

Tymon Niesiołowski Akt siedzący

akwarela/papier
39 x 26.5 cm
sygn. pr.śr.: "Tymon"

Cena wywoławcza: 5 000 PLN

Estymacja: 6 000 – 9 000 PLN