nr 55

Tymon Niesiołowski Martwa natura

olej/płyta
60 x 80 cm
sygn. l.d.: "Tymon"

Cena wywoławcza: 25 500 PLN

Estymacja: 27 000 – 32 000 PLN

prawdopodobnie z 1965 r.