Schody
nr 52

Dariusz Milczarek Schody, 2016

tempera żółtkowa/płótno
60 x 60
sygn. na odwrocie: "D. Milczarek/ "Schody"/ temp. żółtkowa/ 60x60/ 2016 r."

Cena wywoławcza: 4 500 PLN

Estymacja: 5 500 – 7 000 PLN

Cena wylicytowana: 4 500 PLN